شومینه Fireplace

شومینه   (Fireplace) :

شومینه های ساخته شده با محصولات Cast Stone به طرح های بسیار گوناگون و متنوع با اندازه های استاندارد برای داخل ساختمان ساخته و ارائه می شوند. این شومینه ها از اجزای مختلف تشکیل شده اند که عبارت است از ستون های کناری ، بلوک های بزرگ شومینه و ستونک های طناب مانند و قسمت زیرین .
مدل های مختلف برای هرگونه سلیقه و هر اتاق خاصی قابل ارائه است. در بالای شومینه المان های خاصی از جنس Cast Stone ساخته و تعبیه می شوند که به آن ها Overmantel می گویند. این المان ها در روی دیوار بالای شومینه به صورت عمودی قرار گرفته و در ترکیب با شومینه فضای زیبایی را ایجاد می کنند Overmantel به صورت مدل های مختلفی ساخته و ارائه می شوند. .کلیه قطعات الحاقی شومینه ها دارای مهاربندی به صورت های مختلف نظیر تعبیه حفره های و شیارهای اتصال می باشند که در نصب نهایی مورد استفاده قرار می گیرند.دستور العمل های خاصی برای مهاربندی المان ها ، استفاده از ملات ، آب بندی نمودن یا چسبیدن برای نصب وجود دارد
این محصول با رنگ های سفید ، خاکستری ، رنگ طبیعی محصول ، قهوه ای روشن ، زرد ، خاکستری مایل به قهوه ای ، قرمز مایل به قهوه ای و حالت های مختلف آنها بنا به سفارش تولید می گردد.

پاسخ دهید